1916
papírová pasparta
stav horší
signováno vpravo dole
rozměr 328 x 197 mm
technika litografie
Papír je krapet skvrnitý; svrchu listu jsou patrny průsaky od lepidla, jímž je uchycen list k paspartě (patrno však až po odkrytí pasparty).
2500 Kč
Pro osobní vyzvednutí na prodejně je nutno zboží předem objednat v našem e-shopu.
VLOŽIT DO KOŠÍKU